Echipe

ECHIPA EuroGsm
Antrenor: Fetean Gheorghe
Manager: Calin Chira Persoana de contact: Calin Chira
Email: calin.chira@un-doi.ro
Culoare echipament: alb-albastru

Campionatul firmelor ATS, DIVIZIA A

Etapa 26, perioada 15.05.2017 - 19.05.2017
Auchan2vs4EuroGsm
19.05.2017 , Ora 07:00 PM
Detalii meci
Etapa 25, perioada 08.05.2017 - 12.05.2017
NTT Data0vs3EuroGsm
09.05.2017 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa 24, perioada 01.05.2017 - 05.05.2017
EuroGsm6vs4Endava
04.05.2017 , Ora 08:30 PM
Detalii meci
Etapa 23, perioada 24.04.2017 - 28.04.2017
Villam6vs9EuroGsm
24.04.2017 , Ora 07:00 PM
Detalii meci
Etapa 22, perioada 17.04.2017 - 21.04.2017
EuroGsm3vs0Arobs Transilvania
01.01.1970 , Ora
Detalii meci
Etapa 21, perioada 10.04.2017 - 14.04.2017
Safety Group2vs5EuroGsm
10.04.2017 , Ora 07:00 PM
Detalii meci
Etapa 20, perioada 03.04.2017 - 07.04.2017
EuroGsm3vs2Bendkopp
13.04.2017 , Ora 08:30 PM
Detalii meci
Etapa 19, perioada 27.03.2017 - 31.03.2017
EuroGsm4vs10BNT
23.05.2017 , Ora 08:30 PM
Detalii meci
Etapa 18, perioada 20.03.2017 - 24.03.2017
Gold Paper7vs8EuroGsm
30.03.2017 , Ora 08:30 PM
Detalii meci
Etapa 17, perioada 13.03.2017 - 17.03.2017
Stadt3vs1EuroGsm
13.03.2017 , Ora 09:00 PM
Detalii meci
Etapa 16, perioada 06.03.2017 - 10.03.2017
EuroGsm4vs9Selgros
09.03.2017 , Ora 08:30 PM
Detalii meci
Etapa 15, perioada 27.02.2017 - 03.03.2017
Emerson1vs8EuroGsm
28.02.2017 , Ora 07:00 PM
Detalii meci
Etapa 14, perioada 05.12.2016 - 16.12.2016
EuroGsm3vs0Yonder
01.01.1970 , Ora
Detalii meci
Etapa 13, perioada 28.11.2016 - 02.12.2016
EuroGsm11vs4Auchan
07.12.2016 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa 12, perioada 21.11.2016 - 25.11.2016
EuroGsm6vs4NTT Data
28.11.2016 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa 11, perioada 14.11.2016 - 18.11.2016
Endava0vs3EuroGsm
01.01.1970 , Ora
Detalii meci
Etapa 10, perioada 07.11.2016 - 11.11.2016
EuroGsm5vs4Villam
09.11.2016 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa 9, perioada 31.10.2016 - 04.11.2016
Arobs Transilvania5vs8EuroGsm
01.11.2016 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa 8, perioada 24.10.2016 - 28.10.2016
EuroGsm4vs3Safety Group
26.10.2016 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa 7, perioada 17.10.2016 - 21.10.2016
Bendkopp4vs5EuroGsm
18.10.2016 , Ora 08:30 PM
Detalii meci
Etapa 6, perioada 10.10.2016 - 14.10.2016
BNT5vs2EuroGsm
11.10.2016 , Ora 08:30 PM
Detalii meci
Etapa 5, perioada 03.10.2016 - 07.10.2016
EuroGsm3vs4Gold Paper
05.10.2016 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa 4, perioada 26.09.2016 - 30.09.2016
EuroGsm4vs6Stadt
28.09.2016 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa 3, perioada 19.09.2016 - 23.09.2016
Selgros2vs3EuroGsm
19.09.2016 , Ora 07:00 PM
Detalii meci
Etapa 2, perioada 12.09.2016 - 16.09.2016
EuroGsm7vs2Emerson
14.09.2016 , Ora 08:00 PM
Detalii meci
Etapa 1, perioada 05.09.2016 - 09.09.2016
Yonder3vs0EuroGsm
06.09.2016 , Ora 08:00 PM
Detalii meci