DIVIZIA C1

Etapa 7 play off locurile 5-12, perioada 12.06.2017 - 16.06.2017
Montran0vs3Algotech
Jo 01.01.1970 ,
Detalii
MHP3vs5Verla
Ma 13.06.2017 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Eckerle0vs3Accesa 2
Jo 01.01.1970 ,
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Fan Courier3vs0De Longhi
Vi 16.06.2017 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Etapa 6 play off locurile 5-12, perioada 05.06.2017 - 09.06.2017
Accesa 23vs0Montran
Jo 01.01.1970 ,
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Verla3vs0Eckerle
Jo 01.01.1970 ,
CMC Gruia - Tenis
Detalii
De Longhi0vs3MHP
Vi 09.06.2017 , 06:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Fan Courier6vs2Algotech
Mi 14.06.2017 , 07:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Etapa 5 play off locurile 5-12, perioada 29.05.2017 - 02.06.2017
Montran0vs3Fan Courier
Jo 01.01.1970 ,
Baza Farmec
Detalii
Verla0vs3Accesa 2
Ma 06.06.2017 , 09:30 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Eckerle0vs3MHP
Ma 30.05.2017 , 10:00 PM
Baza Unirea - teren F2
Detalii
Algotech3vs0De Longhi
Mi 07.06.2017 , 07:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Etapa 4 play off locurile 5-12, perioada 22.05.2017 - 26.05.2017
De Longhi3vs0Montran
Jo 01.01.1970 ,
Baza Farmec
Detalii
Fan Courier3vs0Eckerle
Vi 26.05.2017 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Algotech10vs6Verla
Mi 24.05.2017 , 07:00 PM
Baza Farmec
Detalii
MHP1vs3Accesa 2
Ma 23.05.2017 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Etapa 3 play off locurile 5-12, perioada 15.05.2017 - 19.05.2017
MHP3vs0Montran
Jo 01.01.1970 ,
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Verla4vs1Fan Courier
Mi 17.05.2017 , 07:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Accesa 20vs3De Longhi
Mi 17.05.2017 , 09:30 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Eckerle4vs4Algotech
Ma 16.05.2017 , 10:00 PM
Baza Unirea - teren F2
Detalii
Etapa 2 play off locurile 5-12, perioada 08.05.2017 - 12.05.2017
Montran0vs3Verla
Lu 08.05.2017 , 10:00 PM
Baza Napoca Gheorgheni
Detalii
De Longhi0vs3Eckerle
Vi 12.05.2017 , 06:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Algotech5vs3Accesa 2
Lu 15.05.2017 , 08:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Fan Courier4vs2MHP
Vi 12.05.2017 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Etapa 1 play off locurile 5-12, perioada 02.05.2017 - 05.05.2017
Eckerle3vs0Montran
Jo 04.05.2017 , 09:00 PM
Baza Unirea - teren F2
Detalii
Verla0vs3De Longhi
Mi 03.05.2017 , 07:00 PM
Baza Farmec
Detalii
MHP2vs2Algotech
Ma 02.05.2017 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Accesa 22vs8Fan Courier
Mi 03.05.2017 , 09:30 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Etapa 22, perioada 17.04.2017 - 21.04.2017
Montran6vs5Fan Courier
Lu 24.04.2017 , 10:00 PM
Baza Napoca Gheorgheni
Detalii
Accesa 21vs9Toskana
Mi 19.04.2017 , 09:30 PM
AMANAT
Detalii
Genpact2vs4Aegon
Ma 25.04.2017 , 08:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Verla10vs5Algotech
Mi 19.04.2017 , 07:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Smart Moving4vs7De Longhi
Jo 27.04.2017 , 09:00 PM
Baza Unirea - teren F2
Detalii
Eckerle7vs2MHP
Ma 25.04.2017 , 10:00 PM
Baza Unirea - teren F2
Detalii
Etapa 21, perioada 10.04.2017 - 14.04.2017
De Longhi1vs4MHP
Ma 11.04.2017 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Algotech3vs0Smart Moving
Mi 12.04.2017 , 07:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Aegon5vs4Verla
Ma 11.04.2017 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Genpact9vs1Accesa 2
Lu 24.04.2017 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Montran2vs10Toskana
Lu 10.04.2017 , 10:00 PM
Baza Napoca Gheorgheni
Detalii
Fan Courier0vs4Eckerle
Ma 11.04.2017 , 10:00 PM
Baza Unirea - teren F2
Detalii
Etapa 20, perioada 03.04.2017 - 07.04.2017
Eckerle3vs0De Longhi
Ma 04.04.2017 , 10:00 PM
Baza Unirea - teren F2
Detalii
MHP1vs8Algotech
Ma 04.04.2017 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Smart Moving4vs7Aegon
Mi 05.04.2017 , 10:00 PM
Gen. Nr. 21
Detalii
Accesa 20vs5Verla
Mi 05.04.2017 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Genpact4vs1Montran
Ma 04.04.2017 , 08:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Toskana3vs0Fan Courier
Mi 05.04.2017 , 07:00 PM
Parcul Babes
Detalii
Etapa 19, perioada 27.03.2017 - 31.03.2017
Algotech4vs5De Longhi
Mi 29.03.2017 , 07:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Aegon8vs3MHP
Ma 28.03.2017 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Smart Moving10vs1Accesa 2
Jo 30.03.2017 , 10:00 PM
Gen. Nr. 21
Detalii
Montran3vs0Verla
Lu 27.03.2017 , 10:00 PM
Baza Napoca Gheorgheni
Detalii
Fan Courier4vs1Genpact
Vi 31.03.2017 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Eckerle5vs11Toskana
Ma 28.03.2017 , 10:00 PM
Baza Unirea - teren F2
Detalii
Etapa 18, perioada 20.03.2017 - 24.03.2017
Algotech3vs9Eckerle
Mi 22.03.2017 , 07:00 PM
Baza Farmec
Detalii
De Longhi0vs3Aegon
Vi 24.03.2017 , 06:00 PM
AMANAT
Detalii
Accesa 21vs2MHP
Mi 22.03.2017 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Smart Moving0vs3Montran
Vi 07.04.2017 , 09:00 PM
Gen. Nr. 21
Detalii
Verla11vs6Fan Courier
Vi 24.03.2017 , 06:00 PM
AMANAT
Detalii
Genpact6vs5Toskana
Ma 21.03.2017 , 08:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Etapa 17, perioada 13.03.2017 - 17.03.2017
Aegon12vs0Algotech
Ma 21.03.2017 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
De Longhi3vs0Accesa 2
Vi 17.03.2017 , 06:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Montran3vs1MHP
Lu 13.03.2017 , 10:00 PM
Baza Napoca Gheorgheni
Detalii
Fan Courier3vs0Smart Moving
Vi 17.03.2017 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Toskana8vs5Verla
Mi 15.03.2017 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Genpact6vs5Eckerle
Ma 14.03.2017 , 08:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Etapa 16, perioada 06.03.2017 - 10.03.2017
Eckerle3vs8Aegon
Ma 07.03.2017 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Accesa 25vs7Algotech
Mi 08.03.2017 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
De Longhi3vs7Montran
Vi 31.03.2017 , 09:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Fan Courier11vs3MHP
Vi 10.03.2017 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Smart Moving6vs2Toskana
Lu 13.03.2017 , 10:00 PM
Club Winners
Detalii
Verla3vs9Genpact
Mi 08.03.2017 , 08:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Etapa 15, perioada 27.02.2017 - 03.03.2017
Aegon6vs2Accesa 2
Ma 28.02.2017 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Montran9vs2Algotech
Lu 27.02.2017 , 10:00 PM
Baza Napoca Gheorgheni
Detalii
Fan Courier5vs6De Longhi
Vi 03.03.2017 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Toskana11vs3MHP
Mi 01.03.2017 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Genpact6vs2Smart Moving
Ma 28.02.2017 , 08:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Verla6vs12Eckerle
Vi 03.03.2017 , 06:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii