DIVIZIA B1

Etapa 26, perioada 15.05.2017 - 19.05.2017
Guhring3vs1Evalueserve
Mi 17.05.2017 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
BT Eroilor10vs3Imsat Service
Jo 18.05.2017 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
FC Bosch3vs0Instal Data Proiect
Lu 15.05.2017 ,
Club Winners
Detalii
Salon Denise5vs2Garmin
Vi 19.05.2017 , 07:00 PM
Wonderland
Detalii
Accenture4vs9Conexinstal
Jo 18.05.2017 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Ullink7vs5Decorint
Ma 16.05.2017 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
iQuest5vs4SoftVision
Jo 18.05.2017 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Etapa 25, perioada 08.05.2017 - 12.05.2017
Imsat Service4vs5Guhring
Jo 11.05.2017 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Instal Data Proiect0vs3BT Eroilor
Lu 08.05.2017 ,
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Garmin8vs2FC Bosch
Jo 11.05.2017 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Salon Denise2vs4Conexinstal
Vi 12.05.2017 , 07:00 PM
Wonderland
Detalii
Decorint4vs3Accenture
Mi 10.05.2017 , 09:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
SoftVision7vs3Ullink
Mi 10.05.2017 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Evalueserve2vs7iQuest
Mi 10.05.2017 , 08:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Etapa 24, perioada 01.05.2017 - 05.05.2017
Imsat Service10vs3Evalueserve
Jo 04.05.2017 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Guhring3vs0Instal Data Proiect
Lu 01.05.2017 ,
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
BT Eroilor4vs6Garmin
Jo 04.05.2017 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
FC Bosch3vs1Conexinstal
Ma 09.05.2017 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Salon Denise3vs3Decorint
Vi 05.05.2017 , 07:00 PM
Wonderland
Detalii
Accenture5vs5SoftVision
Mi 03.05.2017 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Ullink9vs5iQuest
Ma 02.05.2017 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Etapa 23, perioada 24.04.2017 - 28.04.2017
Instal Data Proiect0vs3Imsat Service
Jo 01.01.1970 ,
Polus Center
Detalii
Garmin2vs2Guhring
Ma 09.05.2017 , 09:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Conexinstal13vs4BT Eroilor
Jo 27.04.2017 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Decorint2vs8FC Bosch
Mi 26.04.2017 , 09:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Salon Denise4vs1SoftVision
Vi 28.04.2017 , 07:00 PM
Wonderland
Detalii
iQuest1vs4Accenture
Jo 27.04.2017 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Evalueserve3vs11Ullink
Mi 26.04.2017 , 08:30 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Etapa 22, perioada 17.04.2017 - 21.04.2017
Evalueserve3vs0Instal Data Proiect
Jo 01.01.1970 ,
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Imsat Service5vs14Garmin
Jo 20.04.2017 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Guhring2vs4Conexinstal
Mi 19.04.2017 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
BT Eroilor6vs3Decorint
Jo 20.04.2017 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
SoftVision12vs6FC Bosch
Mi 19.04.2017 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Salon Denise3vs0iQuest
Vi 21.04.2017 , 07:00 PM
Wonderland
Detalii
Accenture10vs2Ullink
Mi 19.04.2017 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 21, perioada 10.04.2017 - 14.04.2017
Garmin3vs0Instal Data Proiect
Jo 13.04.2017 , 09:00 AM
Eugen Pora
Detalii
Conexinstal15vs2Imsat Service
Mi 26.04.2017 , 07:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Decorint0vs3Guhring
Mi 12.04.2017 , 09:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
SoftVision4vs1BT Eroilor
Mi 12.04.2017 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
iQuest4vs10FC Bosch
Jo 13.04.2017 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Ullink2vs8Salon Denise
Ma 11.04.2017 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Evalueserve1vs1Accenture
Ma 11.04.2017 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Etapa 20, perioada 03.04.2017 - 07.04.2017
Garmin10vs3Evalueserve
Jo 06.04.2017 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Instal Data Proiect0vs3Conexinstal
Ma 04.04.2017 , 08:30 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Imsat Service3vs9Decorint
Jo 06.04.2017 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
SoftVision3vs2Guhring
Mi 05.04.2017 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
BT Eroilor4vs5iQuest
Jo 06.04.2017 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
FC Bosch2vs4Ullink
Mi 12.04.2017 , 07:00 PM
Polus Center
Detalii
Salon Denise5vs2Accenture
Vi 07.04.2017 , 07:00 PM
Wonderland
Detalii
Etapa 19, perioada 27.03.2017 - 31.03.2017
Conexinstal3vs0Garmin
Jo 30.03.2017 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Decorint3vs0Instal Data Proiect
Mi 29.03.2017 , 09:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
SoftVision8vs7Imsat Service
Mi 29.03.2017 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
iQuest1vs5Guhring
Jo 30.03.2017 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Ullink5vs4BT Eroilor
Ma 28.03.2017 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Accenture2vs1FC Bosch
Mi 29.03.2017 , 08:00 PM
AMANAT
Detalii
Salon Denise8vs3Evalueserve
Vi 31.03.2017 , 07:00 PM
Wonderland
Detalii
Etapa 18, perioada 20.03.2017 - 24.03.2017
Evalueserve1vs11Conexinstal
Ma 21.03.2017 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Garmin4vs0Decorint
Jo 23.03.2017 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Instal Data Proiect0vs3SoftVision
Ma 21.03.2017 , 08:30 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Imsat Service5vs4iQuest
Jo 23.03.2017 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Guhring1vs0Ullink
Mi 22.03.2017 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
BT Eroilor7vs5Accenture
Jo 23.03.2017 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
FC Bosch2vs3Salon Denise
Ma 21.03.2017 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Etapa 17, perioada 13.03.2017 - 17.03.2017
Decorint2vs7Conexinstal
Mi 15.03.2017 , 09:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
SoftVision2vs4Garmin
Ma 28.03.2017 , 09:30 PM
Eugen Pora
Detalii
iQuest3vs0Instal Data Proiect
Jo 16.03.2017 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Ullink6vs9Imsat Service
Ma 14.03.2017 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Accenture0vs0Guhring
Lu 27.03.2017 , 09:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Salon Denise3vs0BT Eroilor
Vi 17.03.2017 , 07:00 PM
Wonderland
Detalii
FC Bosch15vs4Evalueserve
Ma 14.03.2017 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Etapa 16, perioada 06.03.2017 - 10.03.2017
Evalueserve1vs7Decorint
Ma 07.03.2017 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Conexinstal13vs6SoftVision
Jo 09.03.2017 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Garmin7vs3iQuest
Jo 09.03.2017 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Instal Data Proiect2vs12Ullink
Ma 07.03.2017 , 08:30 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Imsat Service5vs6Accenture
Jo 09.03.2017 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Guhring5vs6Salon Denise
Mi 22.02.2017 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
BT Eroilor2vs9FC Bosch
Ma 07.03.2017 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Etapa 15, perioada 27.02.2017 - 03.03.2017
SoftVision1vs4Decorint
Mi 01.03.2017 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
iQuest2vs14Conexinstal
Jo 02.03.2017 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Ullink1vs5Garmin
Ma 28.02.2017 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Accenture8vs1Instal Data Proiect
Mi 01.03.2017 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Salon Denise6vs3Imsat Service
Vi 03.03.2017 , 07:00 PM
Wonderland
Detalii
FC Bosch1vs2Guhring
Ma 28.02.2017 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
BT Eroilor4vs2Evalueserve
Lu 27.02.2017 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Etapa 14, perioada 05.12.2016 - 16.12.2016
Evalueserve2vs14SoftVision
Ma 13.12.2016 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Decorint8vs3iQuest
Mi 07.12.2016 , 09:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Conexinstal3vs0Ullink
Mi 07.12.2016 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Garmin5vs5Accenture
Jo 08.12.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Salon Denise3vs0Instal Data Proiect
Vi 16.12.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Imsat Service7vs10FC Bosch
Jo 08.12.2016 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Guhring3vs0BT Eroilor
Mi 14.12.2016 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Etapa 13, perioada 28.11.2016 - 02.12.2016
Evalueserve0vs5Guhring
Mi 07.12.2016 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Imsat Service3vs0BT Eroilor
Lu 05.12.2016 , 08:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Instal Data Proiect0vs3FC Bosch
Ma 06.12.2016 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Garmin12vs2Salon Denise
Jo 15.12.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Accenture6vs7Conexinstal
Lu 05.12.2016 , 08:00 PM
Club Winners
Detalii
Decorint9vs3Ullink
Ma 06.12.2016 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
SoftVision4vs4iQuest
Jo 08.12.2016 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Etapa 12, perioada 21.11.2016 - 25.11.2016
Guhring5vs2Imsat Service
Mi 23.11.2016 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
BT Eroilor3vs0Instal Data Proiect
Lu 21.11.2016 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
FC Bosch7vs5Garmin
Ma 22.11.2016 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Conexinstal10vs1Salon Denise
Mi 23.11.2016 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Accenture3vs1Decorint
Mi 23.11.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Ullink0vs8SoftVision
Ma 22.11.2016 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
iQuest9vs5Evalueserve
Jo 24.11.2016 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Etapa 11, perioada 14.11.2016 - 18.11.2016
Evalueserve4vs4Imsat Service
Ma 15.11.2016 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Instal Data Proiect0vs3Guhring
Mi 16.11.2016 , 07:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Garmin10vs2BT Eroilor
Jo 17.11.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Conexinstal8vs4FC Bosch
Mi 16.11.2016 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Decorint5vs6Salon Denise
Mi 16.11.2016 , 09:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Accenture4vs7SoftVision
Mi 16.11.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
iQuest3vs1Ullink
Jo 17.11.2016 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Etapa 10, perioada 07.11.2016 - 11.11.2016
Imsat Service5vs4Instal Data Proiect
Jo 10.11.2016 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Guhring1vs3Garmin
Mi 09.11.2016 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
BT Eroilor2vs9Conexinstal
Lu 07.11.2016 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
FC Bosch6vs3Decorint
Ma 08.11.2016 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Salon Denise2vs3SoftVision
Mi 09.11.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Accenture7vs2iQuest
Mi 09.11.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Ullink4vs1Evalueserve
Ma 08.11.2016 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Etapa 9, perioada 31.10.2016 - 04.11.2016
Evalueserve6vs8Instal Data Proiect
Ma 01.11.2016 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Garmin10vs1Imsat Service
Jo 03.11.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Conexinstal4vs0Guhring
Mi 02.11.2016 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Decorint6vs4BT Eroilor
Mi 02.11.2016 , 09:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
SoftVision3vs4FC Bosch
Ma 01.11.2016 , 09:00 PM
Farmec
Detalii
iQuest3vs4Salon Denise
Jo 03.11.2016 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Ullink3vs1Accenture
Ma 01.11.2016 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Etapa 8, perioada 24.10.2016 - 28.10.2016
Instal Data Proiect6vs15Garmin
Jo 27.10.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Imsat Service0vs3Conexinstal
Jo 27.10.2016 , 09:00 PM
AMANAT
Detalii
Guhring2vs1Decorint
Mi 26.10.2016 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
BT Eroilor2vs6SoftVision
Lu 24.10.2016 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
FC Bosch6vs5iQuest
Ma 25.10.2016 , 09:00 PM
Farmec
Detalii
Salon Denise7vs1Ullink
Vi 04.11.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Accenture7vs3Evalueserve
Mi 26.10.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 7, perioada 17.10.2016 - 21.10.2016
Evalueserve1vs7Garmin
Ma 18.10.2016 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Conexinstal6vs1Instal Data Proiect
Mi 19.10.2016 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Decorint6vs6Imsat Service
Mi 19.10.2016 , 09:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
SoftVision3vs1Guhring
Ma 18.10.2016 , 09:00 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
iQuest5vs3BT Eroilor
Jo 20.10.2016 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Ullink2vs9FC Bosch
Ma 18.10.2016 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Accenture4vs2Salon Denise
Mi 19.10.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 6, perioada 10.10.2016 - 14.10.2016
Garmin2vs7Conexinstal
Jo 13.10.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Instal Data Proiect5vs5Decorint
Lu 12.09.2016 , 07:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Imsat Service5vs4SoftVision
Jo 13.10.2016 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Guhring5vs2iQuest
Mi 12.10.2016 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
BT Eroilor3vs0Ullink
Lu 10.10.2016 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
FC Bosch6vs2Accenture
Ma 11.10.2016 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Evalueserve3vs11Salon Denise
Ma 11.10.2016 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Etapa 5, perioada 03.10.2016 - 07.10.2016
Conexinstal6vs2Evalueserve
Mi 05.10.2016 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Decorint3vs6Garmin
Mi 05.10.2016 , 09:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
SoftVision5vs2Instal Data Proiect
Mi 05.10.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
iQuest5vs4Imsat Service
Jo 06.10.2016 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Ullink1vs4Guhring
Ma 04.10.2016 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Accenture2vs3BT Eroilor
Mi 05.10.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Salon Denise7vs4FC Bosch
Vi 07.10.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 4, perioada 26.09.2016 - 30.09.2016
Conexinstal11vs9Decorint
Mi 28.09.2016 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Garmin4vs6SoftVision
Jo 29.09.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Instal Data Proiect2vs7iQuest
Mi 28.09.2016 , 07:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Imsat Service4vs9Ullink
Jo 29.09.2016 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Guhring4vs2Accenture
Mi 28.09.2016 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
BT Eroilor1vs5Salon Denise
Lu 26.09.2016 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Evalueserve1vs6FC Bosch
Ma 27.09.2016 , 09:30 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Etapa 3, perioada 19.09.2016 - 23.09.2016
Decorint9vs3Evalueserve
Mi 21.09.2016 , 09:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
SoftVision5vs12Conexinstal
Mi 21.09.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
iQuest2vs4Garmin
Jo 22.09.2016 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Ullink8vs6Instal Data Proiect
Ma 20.09.2016 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Accenture4vs6Imsat Service
Mi 21.09.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Salon Denise0vs3Guhring
Vi 23.09.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
FC Bosch2vs3BT Eroilor
Ma 20.09.2016 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
Etapa 2, perioada 12.09.2016 - 16.09.2016
Decorint4vs8SoftVision
Mi 14.09.2016 , 09:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Conexinstal7vs12iQuest
Mi 14.09.2016 , 09:00 PM
Club Winners
Detalii
Garmin6vs1Ullink
Jo 15.09.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Instal Data Proiect2vs10Accenture
Mi 14.09.2016 , 07:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
Imsat Service9vs6Salon Denise
Jo 15.09.2016 , 09:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Guhring2vs1FC Bosch
Mi 14.09.2016 , 08:30 PM
Fabrica de Sport - Taietura Turcului
Detalii
Evalueserve0vs2BT Eroilor
Jo 15.09.2016 , 07:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Etapa 1, perioada 05.09.2016 - 09.09.2016
SoftVision8vs3Evalueserve
Mi 07.09.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
iQuest10vs2Decorint
Jo 08.09.2016 , 07:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Ullink4vs4Conexinstal
Ma 06.09.2016 , 08:00 PM
Polus Center
Detalii
Accenture4vs6Garmin
Mi 07.09.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Instal Data Proiect3vs10Salon Denise
Mi 07.09.2016 , 07:00 PM
Lic. Nic. Balcescu
Detalii
FC Bosch4vs3Imsat Service
Ma 06.09.2016 , 09:00 PM
Baza Farmec
Detalii
BT Eroilor0vs2Guhring
Lu 05.09.2016 , 09:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii