DIVIZIA A

Etapa 26, perioada 15.05.2017 - 19.05.2017
Endava3vs0NTT Data
Ma 16.05.2017 , 07:00 PM
Baza Clujana
Detalii
Auchan2vs4EuroGsm
Vi 19.05.2017 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Yonder1vs7Villam
Ma 16.05.2017 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Arobs Transilvania0vs3Emerson
Lu 15.05.2017 ,
Terapia
Detalii
Safety Group7vs1Selgros
Lu 15.05.2017 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Stadt5vs1Bendkopp
Lu 15.05.2017 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Gold Paper6vs8BNT
Ma 09.05.2017 , 09:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Etapa 25, perioada 08.05.2017 - 12.05.2017
NTT Data0vs3EuroGsm
Ma 09.05.2017 , 08:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Villam4vs4Auchan
Lu 08.05.2017 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Arobs Transilvania0vs3Yonder
Lu 08.05.2017 ,
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Emerson3vs6Safety Group
Lu 08.05.2017 , 09:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Bendkopp9vs1Selgros
Ma 09.05.2017 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
BNT6vs4Stadt
Mi 24.05.2017 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Gold Paper8vs2Endava
Vi 12.05.2017 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 24, perioada 01.05.2017 - 05.05.2017
EuroGsm6vs4Endava
Jo 04.05.2017 , 08:30 PM
Lic .Energetic
Detalii
Villam3vs0NTT Data
Lu 01.05.2017 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Auchan3vs0Arobs Transilvania
Lu 01.05.2017 ,
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Yonder0vs3Safety Group
Ma 02.05.2017 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Emerson1vs6Bendkopp
Ma 02.05.2017 , 09:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Selgros0vs3BNT
Ma 02.05.2017 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Stadt6vs4Gold Paper
Mi 03.05.2017 , 08:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Etapa 23, perioada 24.04.2017 - 28.04.2017
Villam6vs9EuroGsm
Lu 24.04.2017 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Arobs Transilvania0vs3NTT Data
Jo 01.01.1970 ,
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Auchan0vs5Safety Group
Jo 27.04.2017 , 08:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Bendkopp5vs2Yonder
Ma 25.04.2017 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
BNT3vs0Emerson
Ma 25.04.2017 , 09:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Gold Paper3vs0Selgros
Vi 05.05.2017 , 08:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Endava3vs4Stadt
Jo 27.04.2017 , 10:00 PM
Baza Napoca Gheorgheni
Detalii
Etapa 22, perioada 17.04.2017 - 21.04.2017
Villam11vs2Endava
Jo 20.04.2017 , 10:00 PM
Baza Napoca Gheorgheni
Detalii
EuroGsm3vs0Arobs Transilvania
Jo 01.01.1970 ,
Baza Napoca Gheorgheni
Detalii
NTT Data0vs3Safety Group
Lu 17.04.2017 , 08:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Auchan2vs9Bendkopp
Vi 21.04.2017 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Yonder0vs3BNT
Ma 18.04.2017 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Emerson3vs1Gold Paper
Lu 24.04.2017 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Selgros3vs12Stadt
Vi 21.04.2017 , 08:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Etapa 21, perioada 10.04.2017 - 14.04.2017
Arobs Transilvania0vs3Villam
Jo 01.01.1970 ,
Eugen Pora
Detalii
Safety Group2vs5EuroGsm
Lu 10.04.2017 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Bendkopp3vs0NTT Data
Ma 11.04.2017 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Auchan1vs6BNT
Ma 11.04.2017 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Gold Paper6vs2Yonder
Ma 11.04.2017 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Stadt6vs4Emerson
Lu 10.04.2017 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Endava8vs2Selgros
Ma 11.04.2017 , 09:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Etapa 20, perioada 03.04.2017 - 07.04.2017
Arobs Transilvania0vs3Endava
Jo 01.01.1970 ,
Eugen Pora
Detalii
Villam2vs2Safety Group
Lu 22.05.2017 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
EuroGsm3vs2Bendkopp
Jo 13.04.2017 , 08:30 PM
Lic .Energetic
Detalii
NTT Data0vs3BNT
Ma 04.04.2017 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Auchan3vs9Gold Paper
Vi 07.04.2017 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Yonder1vs8Stadt
Ma 04.04.2017 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Selgros7vs4Emerson
Jo 13.04.2017 , 09:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Etapa 19, perioada 27.03.2017 - 31.03.2017
Safety Group3vs0Arobs Transilvania
Jo 01.01.1970 ,
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Bendkopp4vs5Villam
Ma 28.03.2017 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
EuroGsm4vs10BNT
Ma 23.05.2017 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Gold Paper3vs0NTT Data
Vi 31.03.2017 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Stadt9vs3Auchan
Lu 27.03.2017 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Yonder0vs3Selgros
Ma 28.03.2017 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Emerson11vs2Endava
Ma 28.03.2017 , 07:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Etapa 18, perioada 20.03.2017 - 24.03.2017
Safety Group6vs1Endava
Lu 20.03.2017 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Bendkopp3vs0Arobs Transilvania
Jo 01.01.1970 ,
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
BNT8vs0Villam
Ma 21.03.2017 , 09:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Gold Paper7vs8EuroGsm
Jo 30.03.2017 , 08:30 PM
Lic .Energetic
Detalii
NTT Data0vs3Stadt
Lu 20.03.2017 , 09:00 PM
CMC Gruia - Tenis
Detalii
Auchan3vs3Selgros
Vi 31.03.2017 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Yonder3vs3Emerson
Ma 21.03.2017 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 17, perioada 13.03.2017 - 17.03.2017
Bendkopp4vs7Safety Group
Ma 14.03.2017 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
BNT3vs0Arobs Transilvania
Jo 01.01.1970 ,
Eugen Pora
Detalii
Villam3vs4Gold Paper
Lu 13.03.2017 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Stadt3vs1EuroGsm
Lu 13.03.2017 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Selgros3vs10NTT Data
Vi 17.03.2017 , 08:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Emerson2vs6Auchan
Ma 14.03.2017 , 07:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Yonder3vs1Endava
Ma 14.03.2017 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 16, perioada 06.03.2017 - 10.03.2017
Endava2vs8Bendkopp
Jo 09.03.2017 , 10:00 PM
Baza Napoca Gheorgheni
Detalii
BNT5vs2Safety Group
Ma 07.03.2017 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Arobs Transilvania0vs3Gold Paper
Jo 01.01.1970 ,
Eugen Pora
Detalii
Villam4vs8Stadt
Lu 06.03.2017 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
EuroGsm4vs9Selgros
Jo 09.03.2017 , 08:30 PM
Lic .Energetic
Detalii
NTT Data8vs7Emerson
Vi 10.03.2017 , 07:00 PM
AMANAT
Detalii
Auchan5vs3Yonder
Vi 10.03.2017 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 15, perioada 27.02.2017 - 03.03.2017
Bendkopp4vs2BNT
Ma 28.02.2017 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Safety Group4vs4Gold Paper
Lu 27.02.2017 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Stadt3vs0Arobs Transilvania
Jo 01.01.1970 ,
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Selgros2vs7Villam
Mi 08.03.2017 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Emerson1vs8EuroGsm
Ma 28.02.2017 , 07:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Yonder3vs11NTT Data
Ma 07.03.2017 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Auchan2vs3Endava
Vi 03.03.2017 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 14, perioada 05.12.2016 - 16.12.2016
Endava0vs3BNT
Jo 01.01.1970 ,
Terapia
Detalii
Gold Paper3vs0Bendkopp
Jo 08.12.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Stadt7vs4Safety Group
Lu 05.12.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Arobs Transilvania3vs6Selgros
Ma 06.12.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Villam9vs2Emerson
Lu 12.12.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
EuroGsm3vs0Yonder
Jo 01.01.1970 ,
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
NTT Data6vs2Auchan
Lu 12.12.2016 , 08:00 PM
Detalii
Etapa 13, perioada 28.11.2016 - 02.12.2016
NTT Data3vs0Endava
Jo 01.01.1970 ,
Detalii
EuroGsm11vs4Auchan
Mi 07.12.2016 , 08:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Villam6vs0Yonder
Lu 28.11.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Emerson3vs7Arobs Transilvania
Ma 29.11.2016 , 07:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Selgros2vs12Safety Group
Lu 28.11.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Bendkopp1vs4Stadt
Ma 06.12.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
BNT5vs3Gold Paper
Ma 29.11.2016 , 09:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Etapa 12, perioada 21.11.2016 - 25.11.2016
EuroGsm6vs4NTT Data
Lu 28.11.2016 , 08:00 PM
Detalii
Auchan0vs7Villam
Vi 25.11.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Yonder0vs3Arobs Transilvania
Ma 22.11.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Safety Group9vs0Emerson
Lu 21.11.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Selgros6vs3Bendkopp
Lu 21.11.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Stadt2vs2BNT
Ma 13.12.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Endava0vs3Gold Paper
Jo 01.01.1970 ,
Eugen Pora
Detalii
Etapa 11, perioada 14.11.2016 - 18.11.2016
Endava0vs3EuroGsm
Jo 01.01.1970 ,
Eugen Pora
Detalii
NTT Data3vs5Villam
Lu 14.11.2016 , 08:00 PM
Detalii
Arobs Transilvania3vs0Auchan
Ma 15.11.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Safety Group3vs0Yonder
Lu 14.11.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Bendkopp3vs0Emerson
Ma 15.11.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
BNT6vs3Selgros
Ma 22.11.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Gold Paper5vs3Stadt
Jo 17.11.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Etapa 10, perioada 07.11.2016 - 11.11.2016
EuroGsm5vs4Villam
Mi 09.11.2016 , 08:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
NTT Data3vs1Arobs Transilvania
Lu 07.11.2016 , 08:00 PM
Detalii
Safety Group14vs3Auchan
Lu 07.11.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Yonder0vs3Bendkopp
Ma 08.11.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Emerson2vs7BNT
Jo 10.11.2016 , 09:00 PM
Baza Transilvania T2
Detalii
Selgros0vs8Gold Paper
Lu 07.11.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Stadt3vs0Endava
Lu 07.11.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Etapa 9, perioada 31.10.2016 - 04.11.2016
Endava0vs3Villam
Vi 04.11.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Arobs Transilvania5vs8EuroGsm
Ma 01.11.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Safety Group1vs0NTT Data
Lu 31.10.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
BNT3vs0Yonder
Ma 01.11.2016 , 09:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Stadt4vs3Selgros
Jo 03.11.2016 , 07:00 PM
Sc.Gen. Nr. 3
Detalii
Bendkopp2vs4Auchan
Ma 01.11.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Gold Paper3vs2Emerson
Jo 03.11.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Etapa 8, perioada 24.10.2016 - 28.10.2016
Villam7vs3Arobs Transilvania
Lu 24.10.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
EuroGsm4vs3Safety Group
Mi 26.10.2016 , 08:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
NTT Data4vs2Bendkopp
Lu 24.10.2016 , 08:00 PM
Detalii
BNT3vs0Auchan
Ma 25.10.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Yonder4vs10Gold Paper
Ma 25.10.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Emerson8vs3Stadt
Ma 25.10.2016 , 07:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Selgros3vs0Endava
Lu 24.10.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Etapa 7, perioada 17.10.2016 - 21.10.2016
Endava0vs3Arobs Transilvania
Vi 21.10.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Safety Group4vs3Villam
Lu 17.10.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Bendkopp4vs5EuroGsm
Ma 18.10.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
BNT3vs4NTT Data
Ma 18.10.2016 , 09:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Gold Paper4vs0Auchan
Jo 20.10.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Stadt6vs3Yonder
Lu 17.10.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Emerson3vs7Selgros
Ma 18.10.2016 , 07:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Etapa 6, perioada 10.10.2016 - 14.10.2016
Arobs Transilvania3vs6Safety Group
Ma 11.10.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Villam2vs3Bendkopp
Lu 10.10.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
BNT5vs2EuroGsm
Ma 11.10.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
NTT Data2vs3Gold Paper
Lu 10.10.2016 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Auchan2vs4Stadt
Vi 14.10.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Selgros3vs6Yonder
Lu 10.10.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Endava5vs3Emerson
Vi 14.10.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 5, perioada 03.10.2016 - 07.10.2016
Endava5vs7Safety Group
Vi 07.10.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Arobs Transilvania5vs6Bendkopp
Ma 04.10.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Villam1vs5BNT
Ma 04.10.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
EuroGsm3vs4Gold Paper
Mi 05.10.2016 , 08:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
Stadt3vs6NTT Data
Lu 03.10.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Selgros4vs1Auchan
Lu 03.10.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Emerson2vs2Yonder
Ma 04.10.2016 , 07:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Etapa 4, perioada 26.09.2016 - 30.09.2016
Safety Group8vs2Bendkopp
Lu 26.09.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Arobs Transilvania0vs5BNT
Ma 27.09.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Gold Paper1vs3Villam
Jo 29.09.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
EuroGsm4vs6Stadt
Mi 28.09.2016 , 08:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
NTT Data4vs5Selgros
Lu 26.09.2016 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Auchan6vs9Emerson
Vi 30.09.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Endava5vs4Yonder
Du 09.10.2016 , 09:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 3, perioada 19.09.2016 - 23.09.2016
Bendkopp5vs1Endava
Ma 20.09.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Safety Group3vs5BNT
Lu 24.10.2016 , 10:30 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Gold Paper4vs1Arobs Transilvania
Jo 22.09.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Stadt5vs2Villam
Lu 19.09.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Selgros2vs3EuroGsm
Lu 19.09.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Emerson2vs11NTT Data
Ma 20.09.2016 , 07:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Yonder3vs1Auchan
Ma 20.09.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 2, perioada 12.09.2016 - 16.09.2016
BNT4vs1Bendkopp
Ma 13.09.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Gold Paper0vs3Safety Group
Jo 15.09.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Arobs Transilvania6vs2Stadt
Lu 12.09.2016 , 09:00 PM
Eugen Pora
Detalii
Villam0vs3Selgros
Lu 12.09.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
EuroGsm7vs2Emerson
Mi 14.09.2016 , 08:00 PM
Lic .Energetic
Detalii
NTT Data2vs5Yonder
Lu 19.09.2016 , 07:00 PM
Club Winners
Detalii
Endava0vs5Auchan
Vi 16.09.2016 , 07:00 PM
Terapia
Detalii
Etapa 1, perioada 05.09.2016 - 09.09.2016
BNT4vs3Endava
Ma 06.09.2016 , 09:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Bendkopp5vs1Gold Paper
Ma 06.09.2016 , 08:30 PM
Eugen Pora
Detalii
Safety Group1vs0Stadt
Lu 05.09.2016 , 07:00 PM
Calea Turzii (sens giratoriu)
Detalii
Selgros4vs4Arobs Transilvania
Lu 05.09.2016 , 07:00 PM
Scoala generala Ion Agarbiceanu
Detalii
Emerson6vs2Villam
Ma 06.09.2016 , 07:00 PM
Baza Transilvania T1-pod
Detalii
Yonder3vs0EuroGsm
Ma 06.09.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii
Auchan4vs1NTT Data
Vi 09.09.2016 , 08:00 PM
Terapia
Detalii